وصیت سردار قاسم سلیمانی


solymani بسم الله الرحمن الرحیم شهادت می‌دهم به اصول دین اشهد أن لا اله الا الله و اشهد أنّ محمداً رسول ...

دلیل به شهادت رساندن سردار سلیمانی از زبان نویسنده آمریکایی


solymani اذعان و اعتراف استفن کنزر نویسنده علوم سیاسی آمریکایی در مورد به شهادت رساندن سپهبد سردار سلیمانی که این عمر ...

فایل صوتی قرآن کریم به همراه ترجمه فارسی بعد از هر آیه


برای علاقه مندان به شنیدن ترجمه فارسی آیه های قران و تفکر درباره پیام های ارزنده این کتاب آسمانی مجموعه ...

پندهای پیغمبر اکرم به ابوذر – پند اول


ای ابوذر خدا را چنان ستایش کن که گویا او را می بینی، زیرا که اگر تو اورا نمی بینی ...

خشونت پلیس آمریکا


ضرب و شتم زن دست بند زده شده توسط پلیس فدرال آمریکا با دوربین های مدار بسته به تصویر کشیده ...

دعا پیش از تکبیر نماز


روايت شده از صفوان جمّال كه ديدم حضرت صادق عليه السلام رو به قبله كرد پيش از تكبير و گفت ...

دعا هنگام برخاستن براى نماز برای همجواری با رسول


از حضرت صادق عليه السلام منقول است كه حضرت اميرالمؤ منين عليه السلام فرمود هر كه بگويد اين دعا را ...

ادعیه امامان به هنگام خروج از خانه


از حضرت صادق عليه السلام منقول است كه آدمى هرگاه خواست از منزل خود بيرون رود بگويد سه مرتبه در وقتى ...

دعا هنگام بیدار شدن در شب


از حضرت  امام صادق عليه السلام مروى است كه فرمود هرگاه يكى از شما برخواست در شب از خواب بگويد: سُبْحانَ ...

دعا به جهت بیدار شدن براى نماز شب


از حضرت صادق عليه السلام منقول است كه حضرت رسول صلى الله عليه و آله فرمود كسى كه بخواهد برخيزد ...

از آثار و برکات صلوات بر محمد و آل محمد


یکی از سنت های اصیل و ارزشمند الله، صلوات بر پیامبر وآل او(صلی الله علیه و اله)است . صلوات بهترین ...

مراقبات ادعیه و اعمال برای افزایش حافظه به سفارش بزرگان


- پس از نماز صبح و نماز عشاء هفت مرتبه دعای ذیل را بخواند و به مدت سه یا هفت ...

در خبر از آثار خواندن زیارت عاشورا


در خبر از آثار خواندن زیارت عاشورا امام صادق علیه‌السلام :زیارت امام حسین علیه‌السلام را فرو نگذار که خدا عمرت را ...

برای ظهور سرورمان امام زمان (عج) چقدر آماده ایم؟


عنوان : برای ظهور سرورمان امام زمان (عج) چقدر آماده ایم؟ گردآورنده:  سارا پارسا ایمیل:  s_parsa_1986@yahoo.com سخن گردآورنده : پژوهش حاضر با هدف ...

بسم الله الرحمن الرحیم

حمد بى‏حدّ و ستایش بى‏عدد شایسته خداوندى است که جهانیان را از ظلمت نیستى بصحنه نورانى هستى آورد، و لباس زیباى وجود بر اندام نارساى آنها پوشانید.
آنگاه از میان سلسله کائنات، بنى نوع آدم را بر گزید، و تاج کرامت بر سر آنان نهاد، و آنها را نمونه اعلاى آفرینش قرار داد.
سپس پیامبران راستین و جانشینان معصومین آنها را مأمور ساخت تا شاهراه زندگى و طریق صحیح کسب علم و معرفت را بآنان بیاموزند، و بدین وسیله چراغى فرار راه آنها بیافروزند، تا هر کس بمیزان سعى و کوشش و همت خود این راه را پیموده، و با تشخیص حق از باطل و درّ از خزف بمقام عالى انسانى، و مطلوب حقیقى روحانى نائل گردد. إِنَّا هَدَیْناهُ السَّبِیلَ إِمَّا شاکِراً وَ إِمَّا کَفُوراً بدین گونه بندگان خود را با سر چشمه هستى و قدرت لا یزال غیبى آشنا ساخت تا با نیروى تفکّر و خرد دین الهى را انتخاب نموده، و رابطه خویش را با آن منبع فیّاض سرمدى بر قرار سازند و از آن پس تعلیمات حیات بخش انبیاء عظام و کتب آسمانى خود را که در هر دوره و کوره‏اى راهنماى مجتمع بشرى بودند، با بر انگیختن آخرین نسخه اتم الهى، حضرت رسالت پناهى، پیغمبر ختمى مرتبت وجود اقدس محمّد بن عبد اللَّه صلّى اللَّه علیه و آله و نزول قرآن مبین که ناسخ تمام کتب منزله پیشین است دوره نبوّت و پیغمبرى و شارعیّت را ختم، و تأسیس دین جدید و تدوین قانون دیگر را تا أبد و انقراض عالم مهر و موم کرد.

ما کانَ مُحَمَّدٌ أَبا أَحَدٍ مِنْ رِجالِکُمْ وَ لکِنْ رَسُولَ اللَّهِ وَ خاتَمَ النَّبِیِّینَ وَ مَنْ یَبْتَغِ غَیْرَ الْإِسْلامِ دِیناً فَلَنْ یُقْبَلَ مِنْهُ وَ هُوَ فِی الْآخِرَهِ مِنَ الْخاسِرِینَ.

سر انجام بمنظور صیانت آن دین حنیف و حفظ آن گوهر شریف از دستبرد و تصرف و تحریف دوازده نور پاک و گوهران تابناک را که از امام نخستین، شاه ولایت: امیر المؤمنین على بن ابى طالب علیه السّلام آغاز و بحضرت بقیه اللَّه فی الارضین پادشاه غائب جهان، پیشواى منتظر، و مهدى موعود امم، نهمین فرزند امام حسین علیه السّلام: حجه بن الحسن العسکرى ارواحنا فداه پایان مییابد امامان بحق و حافظان دین و مربّیان نفوس بشرى گردانید، و اطاعت آنان را براى تأمین این مقصد عالى بر تمام بندگان خود فرض شمرد.

بقوله تعالى: أَطِیعُوا اللَّهَ وَ أَطِیعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِی الْأَمْرِ مِنْکُمْ: صلّى اللَّه علیهم اجمعین و السلام علینا و على عباد اللَّه الصّالحین.

به نام خدایی که عزت مخصوص او، پیامبرانش و مومنین است و اوست که ما را در سایه آن گوهران نورانی هستی عزت داشتن کشوری اسلامی بخشیده.

مردم سربلند ایران اسلامی در وحله های مختلف در برابر استکبار و حجوم شیطان و حزبش ایستادگی کردند. در مرحله های بسیار دشواری همچون انقلاب بر علیه فساد شاهنشاهی، تشکیل حکومت اسلامی، دفاع مقدس، مبارزه با منافقان و از همه دشوارتر جنگ رسانه ای و تهاجم فرهنگی الگویی نمونه برای جهانیان بوده و هستند. در این کارزار همانند هر میدان رزم دیگری نیاز به جنگجو و نیاز به سلاح است. جنگجویان این کارزار باید جوانان مسلمان و بصیر کشورمان باشند که مسلح به دانش و بصیرت شدند و با آگاهی از هدف دشمن و شناخت حربه هایش خود را مستحکم تر و استوار تر کرده و در پناه هدایت الاهی، ابتداً خود را ایمن کرده و بعد به آگاه سازی اطرافیان بپردازند.

از این رو هدف اصلی برپایی این تارنما، ارتباط با مردم ایران و غیر ایرانی بوده تا از این طریق سطح آگاهی افراد جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان را بالا برده و مسلمانانی منتظر، آگاه و آماده برای طهور حق باشیم.

یا حق


  • Log In